Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[śląsk] warsztat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [śląsk] warsztat

    Zamieszczone przez wasyl
    super wkońcu na to czekałem, za niedługo napiszę jak to się sprawdza u nas
    Sprawdzi się tylko wtedy jeśli jest to tuner MPEG-4 czyli standard obowiązujący w Polsce. Jeśli jest to natomiast MPEG-2 to niczego nie odbierzesz, chyba że po analogu ale jakość przekazu w takim przypadku będzie raczej kiepska.

    Martin: W jaikm standardzie cyfrowym pracuje tuner (MPEG-2 czy MPEG-4) ?
    Gdzie montuje się antenę ?

    pzdr
    Rafal...
    Mantis

  • #2
    [śląsk] warsztat

    Witam,

    Jako iz to moj pierszy post to wybaczcie mi moje ewentualne niedoszukanie.

    Gdzie serwisujecie swoje o2 2.0 TDi w rejonie katowic chorzowa rudy śląskiej?? Chodzi mi tu o klasyczne przeglady, wymiany rozrzadu i inne.
    Szukalem na forum ale albo nie zauwazylem albo jest to bardzo rozdzucone po postach.

    Pozdrawiam
    Mentos

    Komentarz


    • #3
      Jaj serwisuję tu Samochody są naszą pasją - Sserwis Polecam baaaaaaaaaaardzo troszkę dalej od Katowic ale wydaje mi się, że na autku sie nie oszczędza. Ja sam pomykam tam aż z siemianowic a tata z Tychów. Gość jest naprawdę kompetentny i zajmuje sie tylko autami z grupy VAG a szczególnie audi

      Komentarz


      • #4
        No kawalek to jest.

        Pytanie pozostawiam dalej otwarte. Sadze iz w przyszlosci innym tez bedzie to przydatne

        Komentarz


        • #5
          Auto Centrum Tychy Begonii 12
          POLECAM

          Superb - 2 Kombi

          Komentarz


          • #6
            dzieki za info,

            No chyba bardzo neiwielu z nas jezdzi na przeglady w okolicahc katowic bo tylko 2 namiary mamy

            Komentarz


            • #7
              A macie jakeis zdanie na temat ASO w katowicach Śliwki lub w Rudzie Śląskiej Emida??

              Komentarz


              • #8
                Śliwka ... hmmmm.....
                Bardzo dobry warsztat tylko nie do serwisowania naszych autek zarówno Katowice i Zabrze..( bez komentarza)

                Natomiast Emida jest w miarę nowa na śląsku więc nie mam zdania.

                PZDR
                Superb - 2 Kombi

                Komentarz


                • #9
                  A ktos moze wypowiedziec sie na temat emidy lub innego punktu w okolicach katowic??

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez mentos
                    A ktos moze wypowiedziec sie na temat emidy lub innego punktu w okolicach katowic??
                    Jedź do Emidy w Rudzie Śląskiej i powiedź że słyszałeś w radio coś o promocji i bezpłatnym oleju przy przeglądzie. Będziesz mile zaskoczony :lol: Tylko spiesz się bo promocja ograniczona

                    Komentarz


                    • #11
                      ja preferuje kierata w tychach, nie narzekam na nich
                      [center:a5df0a9dad]

                      [/center:a5df0a9dad]

                      Komentarz


                      • #12
                        JA mam nowa octavie wiec jezdze do emidy choc kupilem w krakowie.. Znam tam kilku ludzi i wiem ze maniany nie robia chca sobie wyrobic marke .. po 2 tys km pojechalem na wymiane oleju i kolo do mnie ze taniej mnie wyjdzie caly przeglad a ja jak to ? a on ze jak zrobie przeglad to 180pln i olej castrola LL mam gratis z filtrami mnie wyszlo 210 pln wiec za pelen przeglad octavki to chyba nie duzo co ??;] Natomiast jak mialem fabcie a nie byla 1 nowosci jezdzilem na przeglady i naprawy do Gliwic do Kolasińskiego naprzeciwko tesco (fabryka opla) Gosc robi z synem tylko skody , mozna poogladac na miejscu jak robi .. doradzi taki spoko gosc po 50tce . choc raz mnie zgrzal jak za zdiagnozowanie falujacych obrotow zainkasowal 50 pln .. ale kazdy musi zarobic

                        Komentarz


                        • #13
                          a gdzie w Krakowie kupowałeś ? Też w Emidzie ?

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja polecam niautoryzowany warsztat w Katowicach-Kostuchnie przy ulicy Truskawkowej 1. Byłem po raz pierwszy tydzien temu wymienialem rozrząd, nie rujnuja portfela przy tym przykladaja sie do pracy i widziałem na placu auto z OCP wiec chyba ktos z klubu tam zaglada
                            Systemy alarmowe

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez lakatus
                              Ja polecam niautoryzowany warsztat w Katowicach-Kostuchnie przy ulicy Truskawkowej 1. Byłem po raz pierwszy tydzien temu wymienialem rozrząd, nie rujnuja portfela przy tym przykladaja sie do pracy i widziałem na placu auto z OCP wiec chyba ktos z klubu tam zaglada
                              Ja na przyklad tam zagladam
                              Mam dokladnie takie samo zdanie jak Ty o Truskawkowej
                              Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

                              Komentarz


                              • #16
                                Na jakiej podstawie można uzyskać gdzieś rabat OCP, jestem od niedawna i pojawia się hasło upustów dla klubowiiczów. Jak to jest weryfikowane ?

                                Komentarz


                                • #17
                                  -Palioza- czy jak dobrze czytam, wycisnąłes 244 KM z Octavii?? to jeszcze jeździ czy już lata?

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    syriusz_black, w postaci wiedzy tajemnej zdobywanej poprzez udział w zyciu forum oraz spotach jak sie wysilisz trochę to dostaniesz wlepkę a tak to wygląda że zarejestrowałeś się tylko dla rabatów

                                    2 nie masz silnika bxe tylko pisałeś gdzieś indziej że masz 130 koni czyli asz

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      djczas, sorry, głupio wyszło z tym rabatem. Wszedłem na forum z ciekawości i poźniej się wpisałem, nie chodzi mi wcale o to. Może czasem czegoś się dowiem od WAS stałych bywalców. Ja nie jestem aż takim fanatykiem, chociaż uwielbiam moją Skodziną pomykać. Pozdrawiam.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez syriusz_black
                                        -Palioza- czy jak dobrze czytam, wycisnąłes 244 KM z Octavii?? to jeszcze jeździ czy już lata?
                                        Jap to z lekkoscia tyle wyszlo

                                        A moge powiedziec, ze to nie koniec (choc mocy wiecej nie bedzie raczej)... ale szczegoly jak zrobie
                                        Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Witam
                                          Mogę polecic lakiernie w skodzie w Tychach na ul. Begoni. Trzeba tam jednak uważac przy odbiorze bo mnie źle poskładali plastiki w bagażniku i w kabinie. Cały czas uparcie twierdzą że wszystko jest ok.
                                          lakier jest jednak położony porządnie.
                                          klos

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            a moze ktoś polecić masters tuning katowice na ul. styczniowej?
                                            Elegance version

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez palioza
                                              Zamieszczone przez lakatus
                                              Ja polecam niautoryzowany warsztat w Katowicach-Kostuchnie przy ulicy Truskawkowej 1. Byłem po raz pierwszy tydzien temu wymienialem rozrząd, nie rujnuja portfela przy tym przykladaja sie do pracy i widziałem na placu auto z OCP wiec chyba ktos z klubu tam zaglada
                                              Ja na przyklad tam zagladam
                                              Mam dokladnie takie samo zdanie jak Ty o Truskawkowej
                                              A możecie dać konkretne namiary - numer telefonu i osobę kontaktową
                                              Zadowolony użytkownik Skody

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                no i dupa co do Truskawkowej mechanik Adam juz tam nie pracuje... wszystko zepsul Tymon :P
                                                Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Serwisuję od kilku lat w ASO Śliwki - obecnie w Sosnowcu na ul. Lenartowicza.
                                                  Auto oddaję stale jednemu i temu samemu Kierownikowi zmiany serwisowej - jest godny polecenia
                                                  Dla chętnych, na PW, mogę podać namiary na Tę Osobę.
                                                  Już nie moja Felicia 1.6 Kombi GLX SrebrnyMetalic -ale za to O2 1.6 BSE Ambiente

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X